ДИТЯЧІ САНКИ-НЕВІД'ЄМНА ЧАСТИНА ЖИТТЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

Все про купівлю санок

Катання на санках – одна з найбільш популярних зимових забав. Як і будь-який засіб пересування, вибирати санки слід грамотно. А допоможе у цьому ProstoВaby.
Пам'ятаємо про головнеЩоб придбати саме ту модель санок, яка ідеально підійде конкретній дитині, а також буде відповідати вимогам дорослих, слід враховувати наступні фактори:
- Вік малюка. Для зовсім маленьких діток важливі такі елементи комплектації, як зручна і висока спинка, ремені безпеки, підніжка, перекидна ручка-штовхач – вона дозволяє везти малюка попереду себе, а при необхідності (сніг, вітер, примхливість дитини) змінювати положення санок таким чином, щоб малюк був особою до дорослого. Важливо, щоб полози вибраної моделі були розташовані досить широко, а самі санки не були високими – це гарантує їх стійкість, а, отже, і безпеку.
- Характер прогулянок на санках – якщо дитині по душі спокійні катання засніженими алеями, то старша дитина зазвичай вибирає швидкісний спуск з гірки. Моделі санчат в цих випадках можуть відрізнятися.
- Утеплення санок.
- Матеріал виготовлення – від нього залежить довговічність санок і їх вага, ретельність догляду, можливості використання та маневреність, що дає кожна окрема модель.
- Можливість трансформації санок – деякі моделі при зніманні окремих комплектуючих можуть прослужити ще кілька років, тобто санки будуть «рости» разом з дитиною. А це – економія сімейного бюджету і часу на підбір нових санок.
- Компактність санок – якщо місця в будинку в обріз, а санки доводиться постійно носити по сходах або перевозити в тісному ліфті, то треба шукати складається і не габаритну модель.
Коли ж можна починати катати малюка на санках? Як показують результати проведеного Prostobankir.com.ua опитування батьків дітей різного віку, найчастіше перше знайомство дитини з санками відбувається у віці від 1,5 (або трохи раніше) до 2,5 років, в деяких випадках – близько 3 років. Більшості діток з самого початку припадає до смаку така забава, а з часом – вона стає однією з улюблених в зимовий час. І тільки незначна кількість карапузів навідріз відмовляється випробувати нове для себе засіб пересування.
Найбільш поширеними є санки металеві з дерев'яними рейками – їх вважають зручними, надійними і швидкими. Частина батьків зупиняється на санках з ручкою-штовхачем, а незначний відсоток – негативно висловлюється про неї, вважаючи цю деталь зайвою. В одиничних варіантах згадуються також санки-коляска, дерев'яні та пластикові санки. Деякі власники металевих санок планують в майбутньому, коли малюк стане старше, придивитися до пластикових моделей.
Санки металевіЦе традиційна, перевірена роками модель. Має дві основні різновиди – санки з каркасом з листової сталі (на куточку) та санки з каркасом з трубчастої сталі.

Розрізняються вони вагою (санки на куточку легше) і прохідністю (санки на куточку легко ковзають навіть по пухкому снігу). Недолік спрощеної моделі санчат на куточку – їх нестійкість: вони запросто перекидаються при різких поворотах або купині. Мінус всіх металевих санок – з часом фарба на полозах може обсипатися, а сам метал – почати іржавіти.
Санки можуть бути оснащені знімною або перекидний ручкою-штовхачем, знімною або відкидною спинкою, підніжками, мотузкою. Їх сидіння виготовлено з лакованих дерев'яних рейок, поздовжніх або поперечних. Знімні і перекидні елементи полегшують питання транспортування та зберігання. Коли дитина підросте – санки можна буде трансформувати під його потреби (вони розраховані на вік від 1 року до 4-8 років). В залежності від моделі та комплектації їх вага може варіюватися в межах 3-7 кг.
Привабливість моделей з пластику полягає в тому, що серед них можна підібрати санки на будь-який смак і на різний вік дитини. Варіанти для діток постарше, санки-коритце з ручним гальмом, зовсім прості варіанти – санки-тарілка або бюджетні ледянка.



Дабы после зимней прогулки на санках и у ребенка, и у взрослых остался только позитив, во время нее следует соблюдать простые правила:
- Сидеть в саночках очень долго малышу не желательно – лучше чередовать катание в санках с пешей прогулкой.
- На асфальте санки едут плохо, поэтому перевозить ребенка на них через дорогу – можно только перед собой. Но лучше брать его за руку/на руки, а санки переносить в руках или перевозить их пустыми.
- Для катания на санках выбирайте спуск подальше от проезжей части, для совсем маленьких деток он должен быть максимально пологим.
- Не залишайте дитину на гірці одного.
- Поступово навчайте малюка принципам управління санками – розкажіть, як можна повертати і гальмувати.
- Вчіть малюка з правилами поведінки на гірці:
- починати спуск тільки після того, як попередній їздець зійшов з «траси»;
- спустившись, не баритися, а швидко встати з санок і відходити разом з ними в бік від «траси», щоб не потрапити під чужі санки;
- підніматися назад на гірку збоку від спуску – там безпечно і не так слизько.
- Ремонт та технічне обслуговування велосипедівРемонт та технічне обслуговування велосипедів у нас у магазині. Щодня з 10:00 до 17:00, крім понеділка.Повна версія статті