Велосипед гірський Fort Gratia 18 " DD зарекомендував себе надійністю і комфортом. Компанія розробила відмінний жіночий дорослий і підлітковий велосипед гірський Fort Gratia ledy. Алюмінієва рама, вилка від Fort забезпечить вам максимальний комфорт на будь-яких дорогах. Перемикачі Shimano ,дісковий тип гальм врятує в будь-якій екстремальній ситуації. Оригінальний дизайн дозволить вам бути завжди стильною і модною!
| Рама | Алюминий, размер 18" |
| Вилка | Амортизационная Fort |
| Вынос | Алюминий, 90 мм |
| Руль | Алюминий , 620 мм д. 31,8 мм |
| Тормоза | Дискові |
| Шатун | Hox |
| Педалі | пластикові |
| Передній перемикач | Shimano TZ30 |
| Задній перемикач | Sunrun |
| Манетки | Sunrun, 7k |
| Трескачка | Sunrun |
| Каретка | Картридж, Neco |
| Втулки | QUANDO |
| Обід | Подвійний із логотип fort |
| Покришка | WANDA- Compacc 26*1.95 |
| Ланцюг | KMC Z-51 |
| Підсідельний штир | Алюміній ,, 300 мм д. 27.2 мм |
| Сідло | fort |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Колір | блакитний, рожевий,білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fort |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Вага | 14.5 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 956 ₴










