Велосипед гірський Fort Gratia 18 " v-brake зарекомендував себе надійністю і комфортом. Компанія розробила відмінний жіночий дорослий і підлітковий велосипед гірський Fort Gratia ledy. Алюмінієва рама, вилка від Fort забезпечить вам максимальний комфорт на будь-яких дорогах. Перемикачі Shimano ободной V-brake тип гальм врятує в будь-якій екстремальній ситуації. Оригінальний дизайн дозволить вам бути завжди стильною і модною!
Рама алюміній, Розмір 18"
Вилка амортизаційна Fort
Винос алюміній, 90 мм
Кермо алюміній, 620 мм д. 31,8 мм
Гальма Вібрейк алюміній
Шатун Hox
Педалі пластикові
Передній перемикач Shimano TZ30
Задній перемикач Sunrun
Манетки Sunrun, 7k
Трискачка Sunrun
Каретка Картридж, Neco
Втулки QUANDO
Обід Подвійний із логотип fort
Покришка WANDA -Compass 26*1.95
Ланцюг KMC Z-51
Підсідельний штир Алюміній ,, 300 мм д. 27.2 мм
Сідло fort
Вага велосипеда 14 кг
Колір блакитний, рожевий,білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fort |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Вага | 14.5 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| касета | SHIMANO |
| ланцюг | КМС |
| передній перемикач | SHIMANO |
| шатуни | PROWHEEL |
| Вилка | Fort |
| задній перемикач | Sunrun |
| Обід | подвійний |
| монетки | Sunrun |
| Камера | Wanda-Compacc |
| Покришки | Wanda-Compass |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 436 ₴










